Užpildykite užklausos formą

Turintiems stabilias pajamas užsienyje – siūlo paskolas būstui itin palankiomis sąlygomis

2020 m. Lapkričio 02 d.

Kreda 156431330

Aukštaitijos kredito unija, veikianti po prekės ženklu KREDA emigracijoje dirbančius ir apie nuosavus namus Lietuvoje galvojančius tautiečius kviečia įvertinti naujus finansinių paslaugų grupės pasiūlymus.

„Net ir dirbant gerai apmokamą darbą sutaupyti nėra paprasta. Todėl užsienyje gyvenantys kraštiečiai jau ne vienerius metus aktyviai domisi galimybe pasinaudoti mūsų kredito unijos teikiamomis paslaugomis. Mes kiekvieną prašymą svarstome individualiai. Be to, dirbame su įvairiomis programomis, kurios paskolas daro dar patrauklesnėmis“, – teigia Aukštaitijos kredito unijos vadovas A. Baltrūnas

Šiuo metu užsienyje gyvenantiems ir dirbantiems Lietuvos piliečiams, norintiems pasiskolinti, reikia pusmetį gauti stabilias pajamas ir dirbti pagal neterminuotą darbo sutartį.

Svarbu atidžiai pasirinkti finansavimo partnerį

Renkantis kreditorių būtina atkreipti dėmesį ne tik į metinę palūkanų normą, bet ir į papildomas sąlygas: galimą mokėjimų atidėjimą, greitesnį paskolos grąžinimą, siūlomą paslaugų, nuolaidų paketą bei kitus niuansus.

“Aukštaitijos kredito unija teikia paslaugas Panevėžio miesto ir apskrities gyventojams. Užsienyje gyvenantiems tautiečiams taikome tokias pat finansavimo sąlygas, kaip ir gyvenantiems Lietuvoje. Pirmą susitikimą su klientu galime organizuoti nuotoliniu būdu. Dažniausiai klientai dokumentus pateikia ar finansavimo sąlygas aptaria elektroniniais kanalais. Turime pakankamai patirties finansuojant užsienyje gyvenančius tautiečius, perkant nekilnojamą turtą Lietuvoje. Klientui tereikia išsirinkti norimą turtą, susisiekti su Aukštaitijos kredito unija, pateikti reikiamus dokumentus ir mes, išklausę kliento lūkesčius, pateiksime sprendimą. Pasirašyti sutartį, klientus kviečiame atvykti į mūsų būstinę, esančia Panevėžyje“, – dėsto A. Baltrūnas.

Besiskolinantiems svarbu:

  • Dažniausiai – kuo mažesnė metinė palūkanų norma, tuo prastesnės mokėjimo atidėjimo ar kredito grąžinimo anksčiau laiko sąlygos;

  • Jei kreditavimo įmonei atrodote labai mokiu klientu, ji Jums suteiks palankesnes sąlygas, didės galimybės derėtis;

  • Kredito unijose skolintis daugeliu atveju yra paprasčiau nei kitose finansinių paslaugų įstaigose.

AUKŠTAITIJOS KREDITO UNIJA – daugiau nei 22  veiklos metų skaičiuojanti ir jau 2 050 narius turinti KREDA grupės narė, kurios pagrindinis veiklos tikslas – priimti greitus, profesionalius ir individualius, kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus, padedančius kurti finansinę gerovę ir ilgalaikį bei patikimą bendradarbiavimą. Skirtingai nei bankuose, kredito unijoje kiekvienas asmuo, padėjęs indėlį ar pasiskolinęs lėšų, tampa unijos nariu t. y. įgyja teisę dalyvauti unijos valdymo procesuose bei sprendimų priėmime. Toks verslo modelis yra ekonomiškai naudingų abipusių santykių pagrindas.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.