Užpildykite užklausos formą

Pasiūlymas verslui – apyvartinė paskola be užstato

2021 m. Spalio 12 d.

Aukštaitijos kredito unija smulkiam ir vidutiniam verslui siūlo apyvartinį kreditą. Patrauklios sąlygos, greitas atsakymas, nereikalingas užstatas ar laidavimas ypač tinka svarstantiems apie verslo plėtrą ar pritrūkus pinigų kasdienėms operacijoms.

Rastas sprendimas

Apie 50 procentų šalies įmonių teigia, kad skolinimasis iš bankų labai apribotas, – rodo Lietuvos banko (LB) apklausa. Ypač dažnai su tuo susiduria smulkus ir vidutinis verslas, kuris nurodė, kad kredito prašymai atmetami 6 atvejais iš dešimties. Dažniausiai nurodoma priežastis – bendra ekonominė situacija (37 proc.) arba išvis be jokio motyvo (23 proc.). Tuo tarpu dėl įmonės finansinio įvertinimo ar jau turimų įsipareigojimų neigiamai atsakoma vos penktadaliui.

KREDA grupės unijos sukūrė greitą ir efektyvų sprendimą – apyvartinę paskolą be užstato. Kredito gavimas supaprastinta forma, taupomas laikas bei patraukli palūkanų norma – visa tai atitinka smulkaus ir vidutinio verslo poreikius ir padeda išspręsti einamuosius iššūkius.

Supaprastintos sąlygos

Kredito unija tai bendruomenės poreikiams skirta finansų įstaiga, kuri orientuota padėti čia ir dabar, tai ir sąlygos gauti kreditą sukurtos kuo paprastesnės.
Be biurokratinių suvaržymų ir užstato reikalavimų Kreda grupės unijos siūlo įmonėms papildyti apyvartinių lėšų sąskaitas iki 20 tūkstančių eurų. Kredito terminas – iki 12 mėnesių, o jo grąžinimo grafikas individualiai pritaikomas prie verslo galimybių. Bene svarbiausias privalumas – neprašoma įkeisti turto, kas smulkioms įmonėms būdavo praktiškai neįveikiama kliūtis bankuose.
Todėl šis įrankis ypač tinka galvojantiems apie verslo plėtrą ar pritrūkus pinigų kasdienėms operacijoms. Tai dabar ypač aktualu, kai pandeminiu laikotarpiu sutriko prekių ir paslaugų judėjimas, o kartu ir atsiskaitymai už jas. Mažos ir vidutinės įmonės jau minėtoje LB apklausoje  nurodė, kad joms atsiskaityti vėluoja 40-50 procentų gyventojų, įsiskolinimų turi ir 25-30 procentų verslo partnerių. Tad laukiant savų pinigų, Kredo unijų paskola – ypač patogus būdas kompensuoti laikiną apyvartinių lėšų trūkumą.  

Mygtukas

Metas skolintis – palankus 

Nors dalis verslo sutrikę dėl galimo pandemijos poveikio pristabdė plėtrą, ekonomistai šių metų Lietuvos bendrojo vidaus produkto (BVP) augimo prognozę didina iki 4,2 proc.  Augant šiam rodikliui, prognozuojamas ir kitų rodiklių stabilus augimas. Tai reiškia, kad skolintis dabar ir investuoti į verslo plėtrą – palankus laikas.

Didėjantį kreditų poreikį iliustruoja tai, kad vis daugiau verslo klientų išnaudoja šią galimybę. KREDA grupės verslo paskolų portfelis šių metų II ketvirtį yra 29 procentais didesnis nei pernai tuo pačiu metu. 
Mygtukas