Užpildykite užklausos formą

Nuosavas būstas šeimai – misija įmanoma, su valstybės parama ir KREDA

2021 m. Balandžio 20 d.

Kreda 156431330Jaunos šeimos svajoja apie nuosavą būstą, tačiau ar žino, kad jam įsigyti gali gauti valstybės paramą su būsto kreditu? Valstybės teikiama subsidija šeimai su dviem ir daugiau vaikų siekia iki 87 tūkst. eurų.

Jungtinėje kreditų unijoje KREDA, savo padalinius turinčioje visoje Lietuvoje, jau ne viena jauna šeima gavo lengvatinę būsto paskolą. Kviečiame ir kitas šeimas susipažinti su sąlygomis subsidijai gauti ir apsispręsti dėl būsto įsigijimo. Verta šia galimybe pasinaudoti šeimoms, kurios dar neturėjo nekilnojamo turto nuosavybės ar dar yra jaunos (iki 36 metų). Taigi lengvatine būsto paskola su valstybės parama gali pasinaudoti:

1. Šeimos, kurių metų pajamos neviršija Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo nustatytų pajamų ir turto dydžių.

2. Šeimos, kurios įsigyja pirmą kartą būstą Lietuvoje.

3. Šeimos, kurios pastaruosius 5 metus neturi būsto ir dar nėra pasinaudoję valstybės parama.

4. Turi būstą ar jį turėjo pastaruosius 5 metus, tačiau kiekvienam šeimos nariui tenka mažiau nei 14 kvadratinių metrų. Arba turimas būstas yra nusidėvėję daugiau nei 60 procentų.

5. Šeima, kurioje yra neįgalus asmuo, jei turimas būstas nėra pritaikytas neįgaliojo poreikiams.

Teikiama subsidija iš dalies kompensuojamo būsto kredito daliai apmokėti šeimoms, auginančioms tris ar daugiau vaikų, ar vaikų, kuriems nustatyta nuolatinė globa. Taip pat jaunoms šeimoms (iki 36 metų), auginančioms vieną ar daugiau vaikų.

Panevėžys patrauklus miestas šeimoms

„Į Panevėžio regioną atsikrausčiusios, ar sugrįžusios šeimos ne retai atranda tai, ko nesitikėjo – idealias sąlygas auginti vaikus, modernias mokyklas bei galimybę pradėti savo verslą. Džiaugiamės, kad vis daugėja jaunų žmonių, kurie, įsigiję būstą regione, grįžta prašydami padėti įkuriant ar plečiant nuosavą verslą bei dalijasi sėkmės istorijomis.“, – sako Aukštaitijos kredito unijos vadovas Antanas Baltrūnas.

Karantinas parodė, jog vieta nėra tokia svarbi, norint dirbti gerai apmokamą darbą, nes tai galima daryti namuose. Kai atsirandant vis daugiau galimybių dirbti iš namų ar kurti verslus mažuose regionuose bei siųsti prekes į bet kurį pasaulio kampelį, mažas miestas tampa žymiai patrauklesnis. Pavargę nuo dulkių ir automobilių grūsčių, žmonės mielai kraustytųsi į regioną, kuriame daugiau gamtos, mažiau triukšmo.

Bendradarbiaujant su KREDA kreditų unijomis 11 šalies regionų šeimos turi visas galimybes gauti lengvatinę būsto paskolą bei individualius, kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus, padedančius kurti finansinę gerovę ir ilgalaikį bei patikimą bendradarbiavimą.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.