Užpildykite užklausos formą

Įsigyk šiandien, o mokėk rytoj

2020 m. Lapkričio 23 d.

Paskola2Brangios investicijos gali pasirodyti net patraukliomis su KREDOS grupės finansinių paslaugų įmonių teikiamais vartojimo kreditais. Galima paskolos suma – iki 14 500 Eur.

„Pastebime, jog gyventojai dažniausiai skolinasi, norėdami įsigyti automobilį, būsto remontui, medicininėms paslaugoms ir studijoms ar net vestuvėms. Sutaupyti tokioms investicijoms nėra taip paprasta, o už jas mokėti dalimis daugeliui atrodo netgi patraukliau, juolab, kad pavyzdžiui, automobiliu gali naudotis ir iš to gauti pajamų teikiant pavėžėjimo paslaugas ir panašiai. Tas pats automobilis smarkiai pinganti prabanga, tačiau geras, patikimas – tai ir saugumas kelyje, kuriam ilgai taupyti nėra laiko. Taigi, yra pirkinių, kuriems skolintis – protingas ir geras pasirinkimas. Daugelis žmonių tokiam žingsniui ryžtasis, kai sužino, kiek ta paskola pabrangs: pasiskolinus tarkime 3000 eurų nuo 8 proc. metinėmis palūkanomis per penkerius metus kas mėnesį grąžintina suma bus apie 70 eurų“, – sako Aukštaitijos kredito unijos vadovas A. Baltrūnas ir nurodo, jog finansavimo sąlygos gali keistis, atlikus kliento mokumo bei rizikos vertinimą.

Taip pat grąžintina suma gali keistis ir pasirinkus kitą sutarties terminą. Prieš apsisprendžiant dėl paskolos rekomenduojama atidžiai įvertinti asmenines ir šeimos galimybes grąžinti kreditą. Paskolos grąžinimas užtikrinamas laidavimu, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlio įkeitimu, kitomis, kredito unijai priimtinomis, užtikrinimo priemonėmis.

Verta skolintis, kai norimą daiktą galima įsigyti pigiau

Klaipėdoje gyvenanti vaikų trenerė pasakoja, jog KREDOS pasiūlymu dėl vartojimo kredito susidomėjo, prasidėjus karantinui. Praleidžiant daugiau laiko namuose moteriai pasirodė, jog tai tinkamas laikas atnaujinti savo būstą. Be to, ji pastebėjo, jog ir kai kurios statybinės medžiagos bei paslaugos kiek atpigo.

„Kosmetinio remonto medžiagoms išleidau 1000 eurų. Pažįstamas meistras tuo metu neturėjo darbo, todėl man remontą atliko šiek tiek pigiau, jam iš viso sumokėjau taip pat 1000 eurų. Darbai užtruko 3 savaites, po kurių mano butas tapo jaukus, šviesus. Pagaliau atsikračiau senų, medinių grindų su nutrupėjusiais dažais ir senų tapetų, kurių spalvos man visai nepatiko. Iš remontui pasiskolintos sumos pavyko sutaupyti, taigi už likusius pinigus pasikeičiau kai kuriuos baldus – lovą bei minkštą kampą“, – savo įgyvendinta svajone džiaugėsi klaipėdietė.

Atnaujinti namus – paprasčiau su „Naujakurio“ programa

Jungtinė centrinė kredito unija KREDA kartu UAB „Kesko Senukai Lithuania“ kviečia gyventojus, imančius paskolą, pasinaudoti ir plačia nuolaidų bei paslaugų sistema.
„Naujakurio“ kortelė – tai 30 proc. nuolaida daugeliui prekių (namų apyvokos reikmenims, statybinėms ir apdailos medžiagoms, santechnikai ir kt.); 30 proc. nuolaida siuvimo paslaugoms bei įrankių nuomai; nemokamas prekių pristatymas, perkant už 300 eurų ir daugiau; nemokamos dizainerio paslaugas, projektuojant interjerą bei pasirenkant medžiagas.

Ar saugu imti kreditą?

Skolinantis iki 3000 Eur ir sudarant sutartį 60 mėnesių laikotarpiui su 8 proc. metine palūkanų norma bei 30 Eur dydžio sutarties mokesčiu, bendra mokėtina suma būtų – 3 649, 8 Eur. Mėnesio įmoka siektų 60,83 Eur, o bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų 8,37 proc.

Jeigu pajamos yra minimalios ir, pavyzdžiui, 60,83 Eur įmoka kiekvieną mėnesį yra našta, reikėtų gerai pasvarstyti ar kreditas atneš naudos, ar daugiau rūpesčių ir nerimo.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.