Užpildykite užklausos formą

Aukštaitijos kredito unija prisijungė prie Europos Sąjungoje veikiančių momentinių mokėjimų platformos

2021 m. Sausio 08 d.

Shutterstock 470126399 1200Šią paslaugą klientai vertina už ypatingą greitį ir funkcionalumą  – vos per kelias sekundes nuo pavedimo pinigai pasiekia adresatą visą parą be poilsio ir švenčių dienų.

Momentinių mokėjimų paslauga, skirta bendrą mokėjimų eurais erdvę (SEPA) sudarančioms Europos valstybėms. Lietuvos bankas šią paslaugą įdiegė savo mokėjimų sistemoje CENTROlink. Šis mokėjimo būdas toks pat saugus kaip ir įprastas, pavyzdžiui, per internetinę bankininkystę arba mobiliąją programėlę telefone.

„Nuo šiol Aukštaitijos kredito unijos klientams suteikiame galimybę realiuoju laiku atsiskaityti su tiekėjais, partneriais, o lėšos įskaitomos akimirksniu – net jei jos pervedamos tarp skirtingų mokėjimo paslaugų teikėjų Europos Sąjungos valstybėse. Svarbu, kad finansinių paslaugų įstaiga būtų prisijungusi prie momentinių mokėjimų schemos“, – teigia Aukštaitijos kredito unijos vadovas Antanas Baltrūnas.

Norėdami atlikti momentinį mokėjimą Aukštatijos kredito unijos nariai gali tai padaryti, prisijungę prie savo interneto banko paskyros, o „Mokėjimų“ meniu turi pasirinkti punktą „Naujas mokėjimas“. Įvedus gavėjo sąskaitą „ekreda“ sistema patikrina, ar procedūra galima ir pasiūlo ją atlikti.

Pagrindiniai momentinių pavedimų privalumai

  • Mokėjimas atliekamas ir gaunamas realiuoju laiku
  • Narys mokėjimą gali  atlikti jam patogiu laiku
  • Gaunamų lėšų limitas iki 100 000 Eur
  • Pervedamų lėšų limitas iki 10 000 Eur

Mūsų šalyje prie šios tarptautinės sistemos taip pat yra prisijungę SEB bankas, Šiaulių bankas, AS Citadelė Lietuvos filialas, Swedbank, Rato kredito unija bei elektroninių pinigų įstaigos: „Paysera LT“, UAB, Revolut Payments, UAB, SumUp EU Payments, UAB, TRUSTCOM FINANCIAL, UAB, Transactive Systems, UAB, UAB „Argentum mobile“, UAB „NIUM EU“, UAB Travel Union ir Verse Payments Lithuania, UAB.

AUKŠTAITIJOS KREDITO UNIJA – daugiau nei 22  veiklos metų skaičiuojanti ir jau 2 050 narius turinti KREDA grupės narė, kurios pagrindinis veiklos tikslas – priimti greitus, profesionalius ir individualius, kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus, padedančius kurti finansinę gerovę ir ilgalaikį bei patikimą bendradarbiavimą. Skirtingai nei bankuose, kredito unijoje kiekvienas asmuo, padėjęs indėlį ar pasiskolinęs lėšų, tampa unijos nariu t. y. įgyja teisę dalyvauti unijos valdymo procesuose bei sprendimų priėmime. Toks verslo modelis yra ekonomiškai naudingų abipusių santykių pagrindas.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.