Užpildykite užklausos formą

Nuo 2020 m. lapkričio 01 d. įsigalioja nauji Aukštaitijos kredito unijos paslaugų įkainiai nariams

2020 m. Rugpjūčio 31 d.

Mieli Nariai,

Pranešame, kad nuo 2020 m. lapkričio 01 d. įsigalioja nauji Aukštaitijos kredito unijos paslaugų įkainiai nariams, t. y. Mokėjimo pavedimas atvykus į uniją – 1,50 Eur (Fiziniams (Privatiems) ir Verslo (Juridiniams) klientams), grynų pinigų įnešimo – 0,30 Eur (tik bendrijoms), mokėjimo kortelės likučio tikrinimas bankomatuose įkainis – 0,60 Eursiūlome naują paslaugą periodinį mokėjimo pervedimą – 0,30 Eur, pateikiamas SEPA pervedimų atlikimo laikas. Jūsų patogumui išsamesni pokyčiai pateikiami priede. Kviečiame susipažinti:

Paslaugų įkainiai nuo 2020-11-01 (spauskite čia)

Nariams, kurie sutinka su atnaujintais Aukštaitijos kredito unijos paslaugų įkainiais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Nariai, nesutinkantys su paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nutraukti banko sąskaitos, mokėjimo kortelės išdavimo ar kitos paslaugos, kuri susijusi su pakeičiamais įkainiais, sutartį iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos, t.y. iki 2020-11-01 dienos apie tai raštu informuodami Aukštaitijos kredito uniją. Laikoma, kad Narys sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Aukštaitijos kredito unijai nepraneša, kad su jais nesutinka.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. Aukštaitijos kredito unija 845 429188, el. paštu aukstaitija@kreda.lt arba apsilankykite Aukštaitijos kredito unijoje Nemuno g. 73, Panevėžys.

Dėkojame, kad esate mūsų Narys ir naudojatės paslaugomis.

Jūsų

Aukštaitijos kredito unija

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.